PERFIDNÍ DIVADLO – divadlo, kde i mužské role hrají muži.

V současné době lze Perfidní divadlo považovat za jediné stoprocentně 4% divadlo

Perfidní divadlo působí jako ojedinělý amatérský divadelní gay soubor v České republice. Vychází z shakespearovsko-cimrmanovského pojetí dramatické tvorby, v němž ženské, mužské i dětské role hrají výhradně muži. Na prkna, co znamenají svět, vstoupilo v roce 2001 uvedením své první inscenace, muzikálu Limonádový Joe. Za dobu své existence nastudovalo celou řadu představení vesměs komediálního žánru, s nimiž účinkuje v hlavním městě i na zájezdech po vlastech českých.

Přestože jsme divadlem gayů, není naší doménou kostýmní show bez příběhu. Děláme činohru, ve které se občas i trochu zpívá. Jak v rolích šarmantních lékařů, nesmělých údržbářů, potrhlých ministrů nebo sňatkových podvodníků, tak v kreacích ztepilých svůdnic, rozpustilých dcerušek, přísných manažerek či filmových div nezakrývají členové perfidního ansámblu svou bezprostřední mužnost a nenucený šarm.

Své poslední útočiště našlo Perfidní divadlo v komorních prostorách divadla D 21 na Královských Vinohradech, kde vás rádi přivítáme na našich představeních.

limonádník

Aktuálně má Perfidní divadlo na repertoáru hry Svatební kytice a Splašený taxík.

  • Ceny vstupenek od 1.1.2016:
  • Běžné představení – plná cena 150 Kč
  • Premiéra – jednotné vstupné 180 Kč (zahrnuje welcome drink)
  • Studentská sleva: 30 Kč
  • Fanoušky perfidního divadla se můžete stát i na facebooku.